Spotkanie w sprawie terenu po Tesco już dziś

Piastów

Sklep Tesco w Piastowie przestał działać już kilka lat temu to wciąż nie wiadomo co powstanie w jego miejscu. Właściciele tego terenu chcą swoja wizję przedstawić mieszkańcom.

W tym celu zaplanowane zostało specjalne spotkanie informacyjne dla mieszkańców Piastowa. – Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie obszaru handlowego przy Al. Tysiąclecia 7 (dawne Tesco) z przedstawicielami spółek Castim/Castorama oraz biura projektowego APA Via – poinformował piastowski magistrat.

Przedstawiciele spółek przedstawią informacje dotyczące planowanej w tym miejscu inwestycji (przebudowie zespołu handlowo-usługowego) ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych i ograniczenia oddziaływania na otoczenie.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2024 r (czwartek) od godz. 18:00 w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piastowie, przy ul. Warszawskiej 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Spotkanie w sprawie terenu po Tesco już dziś”

 1. Gość pisze:

  Tutaj przydałby się Lidl zeby nie jezdzic do Pruszkowa. Piastow ma 3 biedronki, a Lidla nie ma.

 2. Anonim pisze:

  A ja życzę sobie basen.

 3. Jarząbek pisze:

  Albo duża PIASKOWICA dla dzieci zamiast parkingu

 4. Kalor pisze:

  Powstanie lodowisko

 5. Paweł pisze:

  Kolejna Castorama z tandetą w dużych cenach, służąca do wysysania kasy za granicę – emocje na pewno będą nieziemskie!

 6. Kryk pisze:

  Emocje jak na turnieju szachowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły