Spotkanie „Porozmawiajmy o Pruszkowie”

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”.

Spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie” to ciekawa formuła. W trakcie spotkań pruszkowscy włodarze rozmawiają z mieszkańcami na tematy dotyczące miasta. Zakres rozmów jest różny od inwestycji, przez potrzeby, po wizje rozwoju.  Zarówno władze jak i sami mieszkańcy cenią sobie tę formę wymiany zdań.

Najbliższe spotkanie już 14 listopada w sali konferencyjnej w Centrum Handlowego Nowa Stacja (1 piętro)

Start: 14 listopada (wtorek) godz. 18.00
Miejsce: Centrum Handlowego Nowa Stacja

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Spotkanie „Porozmawiajmy o Pruszkowie””

 1. Suweren pisze:

  Nie wszyscy mogą być ale zapytać można? Kiedy ostatecznie znikną materiały wyborcze ,które zaśmiecały i nadal zaśmiecają Pruszków. Od tych wszystkich fotek,to już po prostu mdli.

  • AZ pisze:

   Powinny do 15 listopada ale wymóg ten dotyczy tylko nośników w zarządzie miasta/powiatu – słupy wyborcze, tablice informacyjne itp.

 2. robot pisze:

  Łolaboga, Pruszków bez pisowskiego błogosławieństwa. Młody Sipiera może pozegnać się z dalszą karierą we władzach miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły