Spotkanie „Porozmawiajmy o Pruszkowie”

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Tym razem odbędzie się ono w formie… wspólnego spaceru!

Spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie” to ciekawa formuła. W trakcie spotkań pruszkowscy włodarze rozmawiają z mieszkańcami na tematy dotyczące miasta. Zakres rozmów jest różny od inwestycji, przez potrzeby, po wizje rozwoju. Zarówno władze jak i sami mieszkańcy cenią sobie tę formę wymiany zdań.

Najbliższe spotkanie już 6 lipca. Tym razem „w terenie”. Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza mieszkańców na spotkanie w formie.. spaceru!

Start: 6 lipca (czwartek) godz. 17.00
Miejsce: Kładka nad torami PKP od strony ul. 3 Maja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Spotkanie „Porozmawiajmy o Pruszkowie””

 1. Anonim pisze:

  Brak miejsc parkingowych

 2. Łącznik pisze:

  Bardzo dobra inicjatywa. Jednak jedna sprawa wydaje się być najważniejsza absolutnie to jest przebudowanie połączenia z autostradą tak aby była to naprawdę bezkolizyjna, szybka najlepiej sześciopasmowa droga szybkiego ruchu począwszy od hotelu aż do autostrady nie ma ważniejszych spraw na dziś!!!

 3. Mobilek pisze:

  Rozbudowuje się dzielnice przemysłową.Samochody ciężarowe blokują dojazdy,chociażby okolice Urzędu Celnego. Nic praktycznie się z tym nie robi. Powstają nowe magazyny. Pieniążków do kasy przybywa. Poprowadzona tylko uliczka przez osiedle odciążająca ruch osobowy. ŻENADA

 4. Waszek pisze:

  Pan pozer.

 5. Anonim pisze:

  „siłownia pod gołym niebem” na skwerze przy ul. Staszica powinna być uzupełniona o drabinki i drążki do podciągania (street workout) tak jak to zostało zorganizowane w Parku Anielin i na ul. Lipowej w parku przy Utracie. Z „ruchomych” urządzeń nikt regularnie nie korzysta bo to szmelc a street workout jest coraz popularniejszy wśród młodzieży

 6. Czeri pisze:

  Nie będzie mnie na tym wydarzeniu ale mam pytanie.
  Inwestycje w Pruszkowie to czego u Nas nie ma na rynku.
  Potrzeby? No nie wiem przykładem może być rośliny które mogą być jadalne lecz problem polega na spalinach drugim przykładem jest to żeby zachęcić społeczeństwo lub środowiska na uprawianie dyscyplin sportowych ponieważ nie każdy ma czas w tygodniu co pozostaje wolny weekend.
  Rozwojem może być pomoc w nauce gdy osoba się uczy i ma problem może być rozwój w danym zawodzie aby każdy mógł się czuć no nie wiem swobodnie?

 7. a.b pisze:

  co za ciule głosowały nad zamontowaniem słupków przy ulicach ? poproszę namiary bo nie zagłosuję na ich powtórną kandydaturę na radnych , ich ugrupowanie a nawet na ich znajomych .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły