Zobacz park w Stawisku nocą i weź udział w biegu STO-nogi

Podkowa Leśna

W sobotę, 19 listopada, miłośnicy biegania będą mogli spróbować swoich sił w biegu STO-nogi. Tym razem uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą latarek czołowych, gdyż bieg odbędzie się... po zmroku!

To już VIII edycja biegu „Nocy STO-nogi”, który właściwie na stałe wpisał się w kalendarz imprez w Podkowie Leśnej. Trasa wyznaczona będzie w parku przy Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. Bieg po zmroku na dystansie otwartym będzie trwać 3 godziny. Wygra go uczestnik, który w tym czasie pokona najdłuższy dystans – czyli zrobi jak najwięcej pętli (jedna pętla to ok. 1,7 km).

Każdy zawodnik powinien, poza dobrym humorem i chęcią sięgnięcia po zwycięstwo, zabrać ze sobą latarkę czołową, bo bieg odbędzie się po zmroku. Co ważne – w trakcie zawodów będzie można chwilę odetchnąć przy ognisku – ogrzać się, przekąsić coś dobrego i biec dalej.

Formuła biegu sprawia, że może w nim wziąć udział właściwie każdy – dzieci, dorośli biegający zupełnie amatorsko oraz ci, którzy bieganie mają we krwi. Takie spotkanie jest inspiracją do wytrwałych i systematycznych treningów – podsumowują organizatorzy.

Na bieg możecie zapisać się tutaj. Spieszcie się, zostało mniej niż połowa miejsc!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zobacz park w Stawisku nocą i weź udział w biegu STO-nogi”

  1. Parasol pisze:

    Jakie potwory biegajo. Ja pierdziu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły