Znicz zremisował z Sokołem

Region

Znicz Pruszków zremisował w wyjazdowym meczu z drużyną Sokół Sokółka.

Pruszkowski klub udał się na mecz wyjazdowy bez trzech kluczowych piłkarzy. W składzie zabrakło Macieja Rybaczka, Tomasza Felisiaka i Artura Januszewskiego. Mimo braków kadrowych już w trzeciej minucie nasz zespół miał okazję do wyjścia na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Adriana Kasztelana piłka uderzyła w słupek. Nasz zawodnik miał kolejną okazje do strzelenia braki pod koniec pierwszej połowy. W 40. minucie Kasztelan oddał precyzyjny strzał w światło bramki gospodarzy. Jednak Łukasz Trudnos zdołał obronić piłkę.

W drugiej połowie Znicz zaczął grać pewniej i dynamiczniej. W 74. minucie w poprzeczkę trafiali Krzysztof Kopciński i Kacper Tatara. W słupek uderzył natomiast Rafał Król. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kolejny mecz Znicz rozegra na własnym stadionie już w najbliższa sobotę o godzinie 18.00 Rywalem pruszkowskiego zespołu będzie Puszcza Niepołomice.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.