Znicz znów punktuje

Region

Drużyna Znicza Pruszków po raz kolejny zdobyła cenne punkty. Tym razem podopieczni Mariusza Pawlaka zremisowali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:1.

Piłkarze z Pruszkowa podtrzymują dobrą passę i po raz kolejny zanotowali dobry rezultat, bo takim należy uznać remis w Niepołomicach. Choć pruszkowianie grali na wyjeździe z rywalem z górnej części tabeli, to potrafili stawić mu czoła i nawet pierwsi objęli prowadzenie. Bramkę na 1:0 strzelił Przemysław Sztybrych. Ekipa Znicza z prowadzenia nie cieszyła się jednak zbyt długo, ponieważ dwie minuty później do remisu doprowadził Marek Mizia.

Po 15. kolejkach Znicz Pruszków zajmuje ósme miejsce w tabeli i traci sześć punktów do drugiego miejsca premiowanego awansem.

Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)

Puszcza: Turbasa – Zontek, Księżyc, Kowalski, Janik, Struzik, Nowak (38’ Jaromin), Morawski, Cholewiński, Kałat (54’ Paul), Mizia (88’ Żywczak)

Znicz: Misztal – Jędrych, Jędrzejczyk, Wojdyga, Kucharski, Sztybrych – Kasztelan (88’ Machalski), Zawodziński (75’ Rackiewicz),Kopciński(89’ Duda) – Bylak

Sędziował: Paweł Malec (Łódź)
Widzów: 300

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.