Znicz w rundzie wstępnej Pucharu Polski

Piłka Nożna

​​Piłkarze Znicza Pruszków zagrają w rundzie wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski. Awans do tej fazy rozgrywek Znicz osiągnął po przejściu rundy przedwstępnej. Pruszkowianom przyznano walkower w meczu z Unią Tarnów.

Z powodu problemów finansowych i organizacyjnych Unia wycofała się z rozgrywek, przed meczem ze Zniczem, któremu zgodnie z regulaminem zapisano wygraną w stosunku 3:0.

W rundzie wstępnej 17 lipca podopieczni Roberta Kochańskiego zmierzą się z Wigrami Suwałki, które pokonały Cartusię Kartuzy po rzutach Karnych 3:5. W przypadku zwycięstwa kolejnym rywalem Znicza będzie pierwszoligowy GKS Katowice.

Mecze w Pucharze Polski bezpośrednio poprzedzają start rozgrywek II ligi. Zmagania w niej pruszkowski klub rozpocznie w niedzielę 28 lipca o godz. 19. meczem ze Stalą Mielec.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.