Znicz w końcu zwycięski

Region

Znicz Pruszków wygrał na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:0 i przełamał tym samym serię ośmiu meczów bez zwycięstwa.

Przysłowie „do trzech razy sztuka” tym razem się sprawdziło. Zawodnicy Znicza w swoim trzecim spotkaniu pod wodzą nowych szkoleniowców – Świerczewskiego i Śliwowskiego w końcu wygrali. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 31. minucie Bartosz Osoliński.

To zwycięstwo pozwoliło czerwono-żółtym jedynie utrzymać sześciopunktowy dystans do zespołów, które piastują miejsca premiowane awansem, ponieważ one też wygrały swoje mecze.. Zajmująca pierwsze miejsce Olimpia Elbląg wygrała u siebie w meczu na szycie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0, a Okocimski Brzesko gładko pokonał na wyjeździe Stal Stalową Wolę 2:0. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze osiem spotkań więc tak naprawdę wszystko się może zdarzyć.

Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków 0:1 (0:1)

Resovia: Pietryka – Szkolnik, Kozubek, Bogacz, Góra – Kwiek, Nykanowicz, Smolec, Zahradnik – Kantor, Pietluch.

Znicz: Błażejczyk – Tomczyk, Jędrych, Makowski, Januszewski – Kasztelan (90' Karcz), Osoliński, Kucharski, Rackiewicz (73' Tomas) – Witkowski, Bylak (65' Rybaczuk).

sędziował: Paweł Płoskonka (Tarnów).
widzów: 900

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.