Znicz i GLKS remisują

W 16.kolejce II ligi wschodniej zarówno Znicz Pruszków jak i GLKS Nadarzyn w rozgrywanych spotkaniach wywalczyły remis.

Znicz Pruszków w wyjazdowym meczu zmierzył się z drużyną z Ruch Wysokie Mazowieckie. Spotkanie rozpoczęło się po myśli naszych piłkarzy. Pruszkowianie często atakowali niestety nieskutecznie. W 31. minucie bramkarza Znicza pokonał Arkadiusz Żaglewski ustanawiając wynik na 1:0 dla Ruchu. Taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy. Do wyrównania doprowadził Maciej Rybaczuk, który w 59. minucie wywalczył piłkę w polu karnym i pewnie strzelił. Spotkanie w Wysokim Mazowieckim skończyło się remisem 1:1.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków 1:1

Podobnie przebiegało spotkanie rozgrywane w Nadarzynie gdzie GLKS zmierzył się ze Stalą Stalowa Wola. Po zaledwie 9 minutach spotkania gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Michał Wrzesińskie pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce przyjezdnych. Przebieg meczu wskazywał, że to właśnie klub z Nadarzyna będzie triumfatorem tego spotkanie. Niestety w 79. minucie strzałem z rzutu wolnego Krystian Getinger doprowadził do wyrównania. Wynik do końca spotkania już nie uległ zmianie.

GLKS Nadarzyn – Stal Stalowa Wola 1:1