sport

Znicz Basket w play-off!

Znicz Basket w play-off!

Autor artykułu: wpr24 | 21 marca 2010 22:43 |

0
Znicz Basket w play-off! Region

Pruszkowscy koszykarze wygrali w Stargardzie Szczecińskim ze Spójnią 72:68 i z 7. miejsca awansowali do fazy play-off.

W ćwierćfinale spotkają się z Siarką Tarnobrzeg, która w rundzie zasadniczej zajęła 2. miejsce.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce