Znicz Basket Pruszków najlepszy na Turnieju Mazovia Cup 2010

Region

Znicz Basket Pruszków okazał się bezkonkurencyjny w prestiżowym turnieju Mazovia Cup. W meczu finałowym w spotkaniu z Polonią 2011 wygraną pruszkowianom zapewnił weteran i kapitan drużyny Dominik Czubek, który to rzutem z ośmiu metrów w ostatnich sekundach meczu zagwarantował wygraną 74:72.

Pruszkowianie w rozgrywanym w weekend turnieju zwyciężyli we wszystkich trzech meczach, pokonując odpowiednio Mon-Pol Płock, KS Piaseczno i Polonię 2011.

Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze i równo przez cały turniej. Szczelna obrona i bardzo skuteczna ofensywa zdecydowała o końcowym sukcesie.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany gracz Znicza Basket Przemysław Szymański. Nagrodę dla najskuteczniejszego egzekutora rzutów osobistych otrzymał niezawodny Dominik Czubek. Najskuteczniejszymi graczami w całym turnieju w szeregach Pruszkowian byli: Szymański, Misiewicz, Malewski oraz Czubek.

 Końcowa tabela turnieju Mazovia Cup:
1. Znicz Basket Pruszków
2. Polonia 2011 Warszawa
3. KS Piaseczno
4. Mon-Pol Płock

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.