Znicz Basket pokonał rywala

Znicz Basket Pruszków zwyciężył w sobotnim meczu z Górnikiem Wałbrzych. Obecnie pruszkowski klub znajduje się na 12 pozycji w tabeli.

Rozgrywane w Pruszkowie spotkanie od początku odbywało się pod dyktando gospodarzy. Już po pierwszych pięciu minutach znicz basket wyszedł na siedmiopunktowe prowadzenie. Drużyna z Wałbrzycha po krótkiej przerwie zdobyła dziesięć punktów z rzędu jednak nie zatrzymało to naszych koszykarzy. W połowie spotkania prowadzili 31:21.

W pierwszych minutach trzeciej kwarty Znicz powiększył swoja przewagę do piętnastu oczek. Górnik przy takim stanie na tablicy wyników stał się całkowicie bezradny. Ostatecznie pruszkowski klub zwyciężył różnicą 22 punktów.

Znicz Basket Pruszków – Górnik Wałbrzych 69:47