Znicz Basket ma nowego trenera

Region

Michał Spychała zastąpił Pawła Czosnowskiego na stanowisku trenera Znicza Basket Pruszków.

Paweł Czosnowski przez rok prowadził drużynę Znicza Basket Pruszków. Pod jego wodzą klub rozegrał 30 spotkań, z których wygrał 17. Po udanej końcówce sezonu pruszkowscy koszykarze awansowali do fazy play-off. Niestety zespół łatwo uległ Siarce Tarnobrzeg, która ostatecznie była triumfatorem tych rozgrywek.

Obecnie Znicz Basket Pruszków znajduje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli z tym samym dorobkiem punktowym, co ósma Spoina Stargard Szczeciński. Niestety pruszkowski klub nie radzi sobie w rundzie rewanżowej. W czterech spotkaniach, które rozegrał do tej pory odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. Paweł Czosnowski podkreśla, że drużyna ma ogromny potencjał i stać ją na dużo lepsze wyniki. Trener rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron.

Michał Spychała przez ostatnie 3,5 roku pracował w Polonii 2011Warszawa. Wcześniej był szkoleniowcem Legiona Legionowo i Legii Warszawa. Funkcje asystenta trenera nadal będzie sprawował Wojciech Rogowski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.