Znicz Basket i Lider kompletują składy

Region

Do rozpoczęcia sezonu koszykarskiego pozostały jeszcze dwa miesiące. Trenerzy pruszkowskich zespołów już rozpoczęli kompletowanie składów.

Znicz Basket Pruszków

Obecnie klub ma podpisane umowy z czterema zawodnikami. Nowe twarze, które zagrają w Zniczu Basket to Paweł Machynia, Przemysław Szymański i Marek Szmełda-Kurzycki.

Machynia grający na pozycji obrońcy w poprzednim sezonie reprezentował barwy Open Basket Pleszew. Ten utalentowany zawodnik w przeszłości grał m.in. w takich zespołach jak Trefl Sopot, Anwil Włocławek czy London United. Marek Szmełda-Kurzycki to świetnie zapowiadający się 20-letni zawodnik, który ma na swoim koncie wiele występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Kolejną z nowych twarzy jest Przemysław Szymański, który w ubiegłym sezonie występował w barwach AZS Opole. Czwartym zawodnikiem Znicza Basket jest Grzegorz Malewski, dla którego będzie to już piąty sezon w barwach pruszkowskiego zespołu.

Lider Blachy Pruszyński Pruszków

Również Lider Pruszków kompletuje skład na nadchodzący sezon. Obecnie zespół podpisał umowy z siedmioma zawodniczkami. W barwach lidera wystąpią dwie zawodniczki ze starego składu: Katarzyna Cymmer oraz Katarzyna Ćwiklińska. Na parkiecie kibice zobaczą natomiast pięć nowych twarzy. Wśród nich znalazły się Katarzyna Bednarczyk z CCC Polkowice, Martyna Koc grająca do tej pory w zespole ROW Rybnik, Magdalena Skorek z Wisły Can Pack Kraków, Paulina Antczak, która do Pruszkowa przenosi się z drużyny MUKS Poznań oraz Alicja Bednarek wcześniej grająca w zespole ŁKS Siemens AGD Łódź.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.