sport

Znicz wygrywa na własnym stadionie

Znicz wygrywa na własnym stadionie

Autor artykułu: AZ | 14 sierpnia 2022 21:57 |

1
Znicz wygrywa na własnym stadionie Pruszków

Za nami mecz 6. kolejki eWinner II ligi Piłki Nożnej. Znicz Pruszków przed własną publicznością zwyciężył z Garbarnią Kraków

Zaledwie sześć minut potrzebowali pruszkowianie na zdobycie pierwszej bramki. Dośrodkowanie wykorzystał Maciej Firlej i strzałem głową pokonał golkipera krakowian. Podopieczni Mariusza Misiury swoją dominację potwierdzili w 28. minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Shuma Nagamatsu.

Po przerwie rywale mocno się uaktywnili, jednak nie stworzyli żadnej sytuacji, która dałaby im gola. W 77. minucie spotkania w polu karnym Znicza faulowany był Mateusz Kardas. Arbiter podyktował „jedenastkę”. Wykorzystał ją Puchała i zdobył bramkę kontaktową. Do końca spotkania żadna z drużyn nie zwiększyła dorobku bramkowego. Mecz zakończył się zwycięstwem znicza i cennymi 3 punktami na koncie pruszkowian.

Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 2:1 (2:0)
Bramki: 6′ Firlej, 28′ Nagamatsu – 79′ Purcha.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Znicz wygrywa na własnym stadionie”

  1. Rado pisze:

    Bravo Znicz! Super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama