Znicz wciąż bez zwycięstwa

Piłka Nożna

Do czterech wzrosła liczba meczów bez zwycięstwa Znicza Pruszków. Podopieczni Roberta Kochańskiego przegrali w sobotę z Siarką Tarnobrzeg.

Obie ekipy przed meczem miały tyle samo punktów i zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli. Obie od kilku kolejek czekały na zwycięstwo. Znicz się nie doczekał…

Początek spotkania był całkiem udany dla gości, którzy dwa razy stworzyli zagrożenie pod bramką rywali. Najpierw w 6. minucie minimalnie niecelnie strzelał Michał Kucharski, a chwilę później Krzysztof Kopciński chybił po dobrym dośrodkowaniu Mariusza Zawodzińskiego. Po kwadransie pierwsza groźna akcja Siarki – bramkarza swojej byłej drużyny chciał pokonać Michał Chrabąszcz, jednak i on spudłował. W 23. minucie gospodarze byli o krok od zdobycia bramki, gdy po uderzeniu Dariusza Frankiewicza z linii bramkowej wybił Bartosz Niksiński. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się stworzyć żadnej groźnej akcji.

W drugiej odsłonie bardziej ofensywnie zagrali gracze Siarki i już w 48. minucie mieliokazjędo strzelenia bramki. Doskonałej okazji nie wykorzystał jednak Marcin Truszkowski. Kilka minut później strzał Truszkowskiego obronił Michał Bigajski. W 58.minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po podaniu Truszkowskiego Tomasz Ciećko strzelił w długi róg i nie dał szans na skuteczną interwencję Bigajskiemu. Rozochocony tą bramką Ciećko 10. minut później znów próbował,ale tym razem lepszy był Bigajski. W86. minucie znów z dobrej strony pokazał się Truszkowski, który świetnie zagrał do Chrabąszcza, ale ten skiksował. W 90. minucie Znicza dobił Jan Kowalski.

Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 2:0 (0:0)

Siarka: Oskar Pogorzelec –Konrad Stępień (’90 Jakub Wróbel), Bartłomiej Makowski, Mirosław Baran, Bartosz Sulkowski – Dariusz Frankiewicz, Michał Chrabąszcz, Jarosław Piątkowski (’57 Tomasz Ciećko), Patryk Szewc (’73 Jan Kowalski), Daniel Koczon(’83 Dawid Korona) – Marcin Truszkowski

Znicz: Michał Bigajski – Rafał Kosiec, Igor Biedrzycki (’84 Karol Grudniewski), Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas – Artur Januszewski (’74 Maciej Machalski), Michał Kucharski, Krzysztof Kopciński, Bartosz Niksiński (’57 Maks Banaszewski), Mariusz Zawodziński (’71 Adrian Paluchowski) – Krystian Pieczara.

Bramki: ’58 Tomasz Ciećko, ’90 Jan Kowalski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.