Znicz przegrał z Wartą

Piłka Nożna

Szósta porażka Znicza Pruszków w sezonie. W 10. kolejce II ligi piłkarskiej żółto-czerwoni przegrali z Wartą Poznań 0:3.

Wygrana w Elblągu z Olimpią (1:0), dała Zniczowi nieco spokoju, ale nie na długo. Do Pruszkowa przyjechała skuteczna i marząca o awansie do I ligi Warta Poznań. Zespół Petra Nemca szybko potwierdził swoje aspiracje. W 8. minucie Jakub Kiełb był faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Adrian Laskowski, po chwili Piotr Misztal musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Szybko zdobyta bramka pozwoliła gościom kontrolować przebieg spotkania. 

Druga część gry lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy. Doskonałą sytuację miał Kamil Włodyka, ale uderzył obok słupka. Między 73. a 75. minutą goście potężnie wstrząsnęli zespołem z Pruszkowa. Najpierw Sanocki, a później Cierpka pozbawili żółto-czerwonych jakichkolwiek nadziei.

Po 10. kolejkach II ligi Znicz Pruszków zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Następne spotkanie zespół Dariusza Żurawia rozegra 30 września w Puławach z Wisłą.

Znicz Pruszków – Warta Poznań 0:3 (0:1)
Laskowski 8′ (k), Sanocki 73′, Cierpka 75′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.