Znicz Pruszków wraca do gry

Piłka Nożna

Zaległe spotkanie 23. kolejki II ligi PZPN żółto-czerwoni rozegrają 3 czerwca. Znicz podejmie gości z Bytowi, z którymi miał walczyć o 3 punkty w pierwotnym terminie 15 marca. Jaki będzie finał spotkania z Bytovią? Przekonamy się już za kilka dni.

Nadchodzący mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak Ministerstwo Sportu ogłosiło, że od 19 czerwca kibice powrócą na trybuny. Na stadionie będzie mogło być zajęte maksymalnie co czwarte miejsce.

W meczach piłkarskich będą uczestniczyć tylko fani drużyny, która rozgrywa mecz u siebie. Bilety sprzedawane będą wyłącznie przez internet. – Jest mi niezmiernie miło mówić o tym, że jesteśmy pierwszym krajem, który wypracował protokół powrotu kibiców na stadiony. Taka jest potrzeba dla piłki. Protokół daje bezpieczeństwo wszystkim. 25 procent to już impreza masowa, ale wierzę, że wszystko się uda i kluby w tych trudnych warunkach dadzą radę zorganizować swoje działania. Dziękuję premierowi za pomoc, to bardzo ważna informacja dla nas wszystkich – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Jednak to kluby ostatecznie zdecydują kiedy trybuny zostaną otwarte dla kibiców.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Znicz Pruszków wraca do gry”

  1. Legjonista Onanista pisze:

    Przerobić tego znicz na Legia trejning center. Dzieciaki nauczą się wyrywania krzesełek, bluzgania i tego jak rysować znak „Powstania Warszawskiego” (tak, te janusze nie wiedzą, że to symbol Polski Walczącej). No i obowiązkowa szprejowanie (L), penisa i HWDP <3

  2. Eleonora pisze:

    Wszystko za wcześnie. Piłka jest najmniej ważna, a tłumy na trybunach to potencjalne ryzyko zakażenia. Już dzisiaj ludzie mają w nosie restrykcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły