Znicz Pruszków ma nowego trenera

Pruszków

Grzegorz Szoka został szkoleniowcem pruszkowskiego Znicza. Nowy trener jest znany w Pruszkowie, bowiem przez sześć lat pracował w Akademii Znicza Pruszków.

Po zakończeniu przygody ze Zniczem Szoka przeniósł się do akademii Legii Warszawa. Tam zdobył trzy medale Mistrzostw Polski (złoto, srebro i brąz). Przez ostatnie dwa lata Grzegorz Szoka pracował w Chrobrym Głogów jako drugi szkoleniowiec.  Szoka posiada licencję UEFA PRO.

– Zdecydowałem się na pracę w Zniczu, bo Pruszków to moje miasto i mój dom. Jestem wychowankiem klubu, który w dużym stopniu ukształtował mnie jako człowieka. Spędziłem w klubie jako zawodnik i trener ponad 20 lat swojego życia. Uważam, że mieszkańcy Pruszkowa zasługują na możliwość oglądania na żywo piłki na najwyższym poziomie i że razem będziemy budować pozytywną.

fot. Znicz Pruszków

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Znicz Pruszków ma nowego trenera”

  1. PodawaczPiłek pisze:

    Tu nie chodzi o Pruszków to moje miasto i mój dom tu chodzi wyłącznie o portfel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły