Znicz otwiera trybuny

Piłka Nożna

Mamy dobre wieści dla piłkarskich kibiców. Najbliższy mecz Znicza Pruszków będzie można obejrzeć ze… stadionowych trybun. Klub rozpoczął sprzedaż biletów na spotkanie z Bytovią Bytów.

Po udanej inauguracji sezonu w meczu wyjazdowym do Lublina, pruszkowski Znicz przygotowuje się do spotkania na własnej murawie. Tym razem zmierzy się z zespołem Bytovii Bytów. W poprzednim sezonie w dwumeczu to drużyna z Bytowa okazała się lepsza. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2, a w drugim Znicz przegrał 0:2.

Najbliższy mecz Znicza Pruszków już w piątek 4 września o godz. 18.00. Mamy dobre wieści dla kibiców. Spotkanie będzie można oglądać ze stadionowych trybun. Znicz rozpoczął sprzedaż biletów na to spotkanie. Cena biletu normalnego to 15 zł, ulgowego (rencista/emeryt, dzieci w wieku 3-18 lat) 7,5 zł . Bilety można kupić tylko online na tej stronie. Każdy bilet wstępu ważny jest tylko przy okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz dokumentu uprawniającego do ulgi.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Znicz otwiera trybuny”

  1. radek pisze:

    Czekamy na 2 trybune !!! Wybudujcie ja !!!

  2. M. pisze:

    Potwierdzam, dziala strona, bilet przyszedl chwile po zakupie (SMS z linkiem do kodu QR).

  3. Szymek pisze:

    Włączcie jupitery -wszystkie cztery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły