Znicz jedzie do Mielca

Piłka Nożna

W najbliższą niedzielę Znicz Pruszków zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec zajmującą sąsiednie miejsce w tabeli II ligi.

Niedzielne spotkanie będzie zarazem ostatnim spotkaniem Znicza tej jesieni i pierwszym rundy rewanżowej. Na inaugurację tego sezonu podopieczni Roberta Kochańskiego mierzyli się właśnie ze Stalą i pewnie wygrali 3:1. Po tamtym spotkaniu obie ekipy radziły sobie bardzo podobnie i stąd tylko jednopunktowa różnica między nimi (Stal – 28 punktów, Znicz – 27).

W Mielcu nie zagra podstawowy zawodnik Znicza Michał Kucharski, który obejrzał czerwony kartonik w ostatnim meczu z Wisłą Puławy. Jednak pozostali gracze z Pruszkowa są w niezłej formie i jak najbardziej są w stanie wywieźć ze stadionu Stali korzystny rezultat. Nie przegrali już ośmiu kolejnych spotkań.

Z kolei zawodnicy Stali zapowiadają, że zrobią wszystko, aby zrewanżować się Zniczowi za lipcową porażkę w Pruszkowie. Warto zaznaczyć, że gospodarze niedzielnego meczu jeszcze nie przegrali u siebie w tym sezonie.

Spotkanie Stal Mielec – Znicz Pruszków rozpocznie się o godz. 17.00.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.