Znicz i Pogoń bez punktów

Piłka Nożna

Tego weekendu kibice i zawodnicy Znicza Pruszków i Pogoni Grodzisk nie mogą zaliczyć do udanych. Obie drużyny przegrały swoje spotkania.

Znicz Pruszków w minioną sobotę występował w charakterze gościa na murawie Stali Stalowa Wola. Początek był bardzo udany dla żółto-czerwonych. W 29. minucie meczu do bramki gospodarzy trafił Dariusz Zjawiński. Prowadzenie pruszkowskiej drużyny udało się utrzymać do 75. minuty, kiedy strzałem główką popisał się Michał Mistrzyk. W bardzo emocjonującej końcówce Stali udało się zdobyć jeszcze jednego gola (w 82. minucie Michał Fidziukiewicz) i zwyciężyć dzięki dobrej postawie własnego bramkarza. Krystian Kalinowski obronił bowiem rzut karny w wykonaniu Macieja Machalskiego w doliczonym czasie gry.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 1:2

Podobnym wynikiem zakończyły się sobotnie zmagania Pogoni Grodzisk, którą na własnym boisku podejmował Sokół Aleksandrów Łódzki. Bezbramkowa pierwsza połowa nie dostarczała wielkich emocji. W drugiej Sokół szybko wyszedł na prowadzenie dzięki skutecznej egzekucji rzutu karnego w wykonaniu Bartłomieja Maćczaka. Pogoń wyrównała w 82. minucie po celnym strzale Kuba Kołaczka. W doliczonym czasie gry szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść gospodarzy. Tuż przed końcowym gwizdkiem na listę strzelców ponownie wpisał się Maćczak.

Pogoń Grodzisk – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.