Złotkowska daleko za medalową czołówką

Uncategorized

Panczenistka UKS „Sparta” Grodzisk Mazowiecki Luiza Złotkowska w swoim drugim starcie na igrzyskach w Pjongczangu zajęła 17. lokatę. Przed zawodniczką jeszcze starty drużynowe.

Starty indywidualne nie przyniosły Luizie Złotkowskiej medali. Łyżwiarka w dzisiejszych zmaganiach zajęła 17. lokatę. Nieco lepiej poszło jej koleżankom z kadry. Katarzyna Bachleda-Curuś uplasowała się na 13. pozycji, a najlepsza z Polek – Natalia Czerwonka zajęła 9. miejsce ze startą 3,50 s do zwyciężczyni konkursu Holenderki Ireen Wurst.

Złotkowską na torze po raz kolejny zobaczymy 19 lutego o godz. 12.00, gdzie wystartuje w eliminacjach biegów drużynowych. Sam konkurs odbędzie się 21 lutego o godz. 12.00. Czy Złotkowska wspólnie z koleżankami powtórzą wyczyn sprzed czterech lat z Soczi, gdzie w składzie Złotkowska, Bachleda-Curuś, Woźniak (Czerwonka startowała zamiast Woźnak w ćwierćfinale i półfinale) wywalczyły srebrny srebrny medal? Przekonamy się już za kilka dni. 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.