Zła passa przerwana

Znicz Pruszków odniósł ważne zwycięstwo na własnym stadionie w 7. kolejce II ligi. Podopieczni Dariusza Żurawia pokonali GKS Bełchatów 2:1.

Wszystkie bramki w spotkaniu padły w drugiej połowie. W 62. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą młodego pomocnika, Mateusza Stryjewskiego. Radość kibiców z Pruszkowa trwała krótko, ponieważ kilka minut później bełchatowianie wyrównali. Żółto-czerwonych nie zadowalał jednak remis i w 78. minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Włodyka.

Wygrana nad będącymi wysoko w tabeli „Brunatnymi” pozwoliła Zniczowi wyjść ze strefy spadkowej i awansować na 13. miejsce w tabeli. Było to drugie zwycięstwo pruszkowian w tym sezonie. Oba odniesione na własnej murawie.

Znicz Pruszków – GKS Bełchatów 2:1 (0:0)