sport
Autor artykułu: Ewelina Latosek | 14 marca 2019 18:30 |
4
Pływanie
Remigiusz Gołębiewski, trener pruszkowskiego Kapry Armexim i nauczyciel ZSOiS, startuje w Mistrzostwach Świata w pływaniu lodowym w rosyjskim Murmańsku. Temperatura powietrza w tym mieście od kilku dni utrzymuje się na poziomie -20 stopni Celsjusza....
To jedne z najbardziej ekstremalnych zawodów pływackich na świecie. Trzaskający mróz, lodowata woda, klimat surowej zimy. Zawodnicy z całego świata, którzy miesiącami przygotowywali się do tego niemal nadludzkiego wysiłku. A wśród nich Pruszkowianin, Remigiusz Gołębiewski, trener Kapry Armexim i nauczyciel z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych. Nasz zawodnik w najbliższy weekend wystartuje w zmaganiach na dystansie 1 kilometra.
Już w ten weekend będę miał przyjemność reprezentować nasz kraj i siebie na Mistrzostwach Świata w lodowym pływaniu na dystansie 1km Murmańsk 2019. Zobaczcie jak będzie wyglądała nasza „pływalnia”. 25 m, 10 torów temperatura wody hmmm 0°C. Cieszę się jak dziecko. ROSJO PRZYBYWAM oj będzie się działo – relacjonuje na swoim facebookowym profilu zawodnik z Pruszkowa.
I pokazuje taki oto filmik:
Trzymamy kciuki!
Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Lepiej na Ibize bylo jechac. Tam juz 19 stopni i sloneczko !!! Tylko Niemek bez…nie ma jeszcze ;(
A mnie to LOTTO aby robił to za swoje pieniądze
Brawo! Oby zawodnicy brali przykład ze swego trenera i podążałi do celu jak on, nawet jak warunki są ciężkie.
3mam kciuki