Zawodniczki Bogorii zmierzą się z zespołem z Łomży

Grodzisk Maz.

Już dziś, 13 stycznia, w ramach 12. kolejki Ekstraklasy Kobiet, tenisistki z Bogorii zmierzą się z zawodniczkami KU AZS ANS Łomża. Emocjonujący pojedynek odbędzie się w hali sportowej przy ul. Westfala.

Łomżynianki sąsiadują z tenisistkami z Bogorii w tabeli. Zespół z Grodziska aktualnie jest na 8 miejscu, a rywalki – 7. W pierwszej rundzie zasadniczej Bogoria wygrała w Łomży 3:1. Oba mecze singlowe wygrała wtedy Martyna Lis. Debiut na rozgrywkach Ekstraklasy zaliczyła wówczas 15-letnia Zofia Śliwka. Do Martyny i Zofii dołączą: Aleksandra Michalak i Aleksandra Falarz.

Kto będzie reprezentował rywalki? Ich liderką jest Magdalena Sikorska. Wspiera ją juniorka – Anna Brzyska, która aktualnie plasuje się w czołówce europejskich rankingów tenisa stołowego do lat 17 i 19. Dodatkowo w lipcu zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy w turnieju drużynowym.

Zawodniczki Bogorii liczą na wsparcie kibiców. A jest za co trzymać kciuki! Jeśli dziewczęta wygrają w spotkaniu z KU AZS, w tabeli ligowej przesuną się o jedno oczko do góry, na miejsce 7.

Trzymajmy kciuki i bądźmy z grodziszczankami – 13 stycznia, o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.