Zawodnicy Tennis Life na Pucharze Davisa

Uncategorized

Młodzi zawodnicy klubu Tennis Life Brwinów wzięli udział w wyjątkowym pokazie sportowych umiejętności. Tenisiści wystąpili przed meczem deblowym rywalizacji reprezentacji Polski i Australii o awans do grupy światowej Pucharu Davisa.

Zanim więc na kort wyszli Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, publiczności zgromadzonej w hali warszawskiego Torwaru, pokazały się najbardziej wyróżniające się tenisowo dzieci zarówno z brwinowskiego klubu, jak i z kilku stołecznych ekip.

W pokazie wzięło udział ośmioro zawodników z klubu Tennis Life. Występ na korcie centralnym podczas meczu Pucharu Davisa był dla nich nagrodą za udane występy w tegorocznej Talentiadzie, meczu międzypaństwowym Polska–Słowacja, towarzyskich meczach międzyklubowych czy lidze Tenis10 Mazovia Cup. Laura Stypuła, Karolina Grzeszczuk, Kinga Ziółkowska, Karolina Zalewska, Damian Lewandowski, Dominik Mińkowski, Kacper Tukiendorf i Wiktor Wysmyk to dzieci z Brwinowa, Podkowy Leśnej, Nowej Wsi, Leszna, Grodziska Mazowieckiego i Błonia.

Podczas pokazu młodzi zawodnicy mieli okazję wymienić odbicia z Łukaszem Kubotem i Michałem Przysiężnym. Władze klubu podkreślają, że dla wielu dzieci był to pierwszy udział w imprezie sportowej tak dużej rangi. Podpatrywanie w akcji zawodników na najwyższym poziomie może być dla dzieci motywacją do dalszych treningów i systematycznej pracy na korcie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.