Zawalczą o półfinał Pucharu Europy

Region

Kilka dni pozostało do pojedynku w 1/4 finału Pucharu Europy w którym zmierzą się dwie Polskie drużyny. Rywalem grodziskiej Bogorii będzie Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Pierwszy mecz zaplanowany jest na 31 stycznia w Bydgoszczy. Rewanż 8 lutego o godzinie 18.30 w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.

Będą to pierwsze mecze Dartom Bogorii w nowym roku. To co najbardziej cieszy to fakt, że wszyscy Gladiatorzy są w bardzo dobrej formie fizycznej. Żaden z czwórki podstawowych zawodników nie narzeka na urazy zdrowotne. Świetny turniej w Doha ostatnio rozegrał Panagiotis Gionis, który dotarł do 1/8 finału bardzo prestiżowych zawodów WTT Contender. W tym tygodniu Miłosz Redzimski rywalizuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, zaś Marek Badowski w Grand Prix Polski Seniorów. Dzięki startom lepiej będą mogli się przygotować na europejską rywalizację. Do Grodziska Mazowieckiego niedługo przyleci z kolei Jin Takuya.

Ekipa z Bydgoszczy ma bardzo silny skład personalny. Liderem zespołu jest Mołdawianin Vladislav Ursu, który jest drugim najlepszym zawodnikiem LOTTO Superligi w tym sezonie. Oprócz niego o sile zespołu stanowią Artur Grela, Taku Takakiwa oraz Leonardo Mutti. W tym sezonie obie drużyny spotkały się w ligowych rozgrywkach. 30 września w grodziskiej hali przy Sportowej Bogoria zwyciężyła 3:2. Wszystkich kibiców już teraz zapraszamy 8 lutego na godzinę 18.30 na rewanżowe spotkanie do Hali Widowiskowej CAIIS. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy świętować awans do półfinału Pucharu Europy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.