Zapisy na Milanowski Bieg STO-nogi 2024 trwają

Milanówek

Milanowski Bieg STO-nogi to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Milanówku. W tym roku odbędzie się kolejna edycja tej popularnej imprezy. Bieg zaplanowano na 9 czerwca, a zapisy na poszczególne konkurencje już trwają.

Bieg STO-nogi tradycyjnie przyjmie formułę uliczną na dystansie 10 kilometrów. Biegacze będą mogli rywalizować w różnych klasyfikacjach, co dodaje imprezie dodatkowej atrakcyjności.

W tym roku organizatorzy przygotowali następujące konkurencje:
Najszybszy mieszkaniec Milanówka
Klasyfikacja uczeń/absolwent SLO Nr 5 w Milanówku
Mistrzostwa świata geografów
Mistrzostwa Polski pilotów i personelu pokładowego
Otwarte drużynowe mistrzostwa STO-nogi

Choć szczegóły trasy biegu zostaną wkrótce potwierdzone, organizatorzy zapowiadają możliwy powrót na tzw. starą trasę. Oznaczałoby to, że biegacze zmierzą się z trasą w kształcie litery „T”, prowadzącą ulicami Herberta i Warszawską. Start i meta znajdą się przy ul. Herberta (Fiderkiewicza), a miasteczko biegowe zostanie rozstawione w Parku „Zielony Dołek”.

Zapisy na Bieg STO-nogi 2024 już trwają. Wszystkich chętnych zachęcamy do rejestracji, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji do rywalizacji i dobrej zabawy.

Zapisy są dostępne tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.