Zakościelna zmienia klub

Siatkówka

Barbara Zakościelna przeprowadza się do Bielska-Białej. W przyszłym sezonie przyjmująca będzie broniła barw BKS PROFI CREDIT.

19-letnia zawodniczka przygodę z siatkówką zaczynała w naszym regionie. Kolejno reprezentowała barwy UKS Sparty Grodzisk Mazowiecki i GLKS Nadarzyn. Jej talent dostrzegli trenerzy Legionovii Legionowo, którzy postanowili ściągnąć ją do klubu. Ostatnie dwa lata dla Zakościelnej to pasmo sukcesów. Z Legionovią dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski juniorek oraz brąz i srebro Młodej Ligi Kobiet.

Kolejnym klubem w karierze utalentowanej siatkarki będzie BKS PROFI CREDIT. W ostatnim sezonie zespół z Bielska zajął 7. miejsce w Orlen Lidze. 

Barbara Zakościelna to kolejne wzmocnienie BKS PROFI CREDIT. Wcześniej do drużyny trafiły m.in. Aleksandra Wańczyk, Martyna Świrad, Aneta Wilczek czy Katarzyna Konieczna.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.