Z Olsztyna na tarczy

Piłka Nożna

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie Znicza Pruszków ze Stomilem Olsztyn. Jedyną bramkę dla pruszkowian zdobył Adrian Paluchowski.

Spotkanie zostało rozegrane na olsztyńskich Dajtkach. Rywalem Znicza był zespół z I ligi i to głównie gospodarze prowadzili grę, ale podopieczni Roberta Kochańskiego walczyli i starali się pokazać z jak najlepszej strony. W 17. minucie po faulu Rafała Remisza na jednym z graczy Znicza arbiter podyktował „jedenastkę”, którą wykorzystał Adrian Paluchowski. Mimo jeszcze paru okazji z obu stron żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej części spotkania strzelali już tylko gospodarze. Najpierw w 68 min. dobre podanie od Grzegorza Lecha wykorzystał Piotr Darmochwał strzelając mocno pod poprzeczkę, natomiast pięć minut później sędzia podyktował kolejny rzut karny, tym razem dla gospodarzy. Do piłki podszedł Lech, który pewnym strzałem pokonał Michała Bigajskiego.

Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków 2:1 (0:1)

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (’46 Michał Leszczyński) – Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Arkadiusz Mroczkowski – Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Darmochwał – Grzegorz Lech – Tomasz Bzdęga

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan (’46 Michał Bigajski) – Michał Jaczewski (’46 Krzysztof Kopciński), Arkadiusz Jędrych (’46 Igor Biedrzycki), Andrzej Niewulis, Rafał Kosiec (’46 Kamil Tomas) – Artur Januszewski, Marcin Bochenek (’46 Sebastian Olczak), Maksymilian Banaszewski, Kamil Majkowski, Maciej Machalski (’70 Daniel Nawrocki) – Adrian Paluchowski (’65 Karol Grudniewski).

Bramki: ’68 Piotr Darmochwał, ’73 Grzegorz Lech – ’17 Adrian Paluchowski

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.