Wygrana i porażka na obozie

Piłka Nożna

W piątek podopieczni Roberta Kochańskiego wygrali w Rybniku-Kamieniu z Piastem II Gliwice, natomiast w sobotę ulegli Odrze Opole.

Na zgrupowaniu w śląskim Rybniku piłkarze z Pruszkowa przebywali od poniedziałku. Po kilku dniach intensywnych treningów zagrali też dwa spotkania sparingowe.

W pierwszym spotkaniu z Piastem II Gliwice Znicz zaprezentował się całkiem nieźle, w wielu elementach gry był lepszy od rywala. Bramkę na 1:0 strzelił Mateusz Muszyński po dobrym podaniu Marcina Rackiewicza. Natomiast wynik meczu ustalił Krzysztof Kopciński. Przy drugim golu asystował Muszyński.

W drugim sparingowym spotkaniu w Rybniku-Kamieniu Znicz zagrał z Odrą Opole. Po wyrównanym spotkaniu żółto-czerwoni ostatecznie przegrali 0:1. W sobotę wieczorem powinni już wrócić z obozu do Pruszkowa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.