Wygraj pakiet startowy na Pruszkowski Bieg Wolności! [WYNIKI}

Lekkoatletyka

Miłośnicy aktywnego stylu życia przygotowują się do IV Pruszkowskiego Biegu Wolności, który odbędzie się 28 maja. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci trzech pakietów startowych na wydarzenie. Kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszamy do zabawy.

Na 10-kilometrowej trasie może pojawić się 600 zawodników. Aby wziąć udział w imprezie, trzeba mieć ukończone 16 lat. Nadal trwają zapisy do udziału w IV Pruszkowskim Biegu Wolności, formularz zgłoszeniowy można znaleźć tu. Do 23 maja opłata startowa wynosi 60 zł. Po tym terminie będzie możliwa opłata w biurze zawodów (70 zł).

Najlepsi (miejsca 1-3) w kategorii generalnej otrzymają puchary i upominki. Medale otrzymają wszyscy, którzy ukończą bieg w czasie 90 minut.

Wszyscy zameldują się na starcie przy ul. Bohaterów Warszawy 28 maja o 10.00. Chcesz być wśród nich? Masz niepowtarzalną okazję na zdobycie pakietu startowego do udziału w IV Pruszkowskim Biegu Wolności. Zapraszamy do zabawy w naszym konkursie! Pierwsze trzy osoby, które we wtorek 9 maja o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl wygrają pakiet startowy na IV Pruszkowski Bieg Wolności. W tytule maila należy wpisać „IV Pruszkowski Bieg Wolności”, a w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Oto lista zwycięzców:
Sylwia Pręcikowska
Dominik Prochowicz
Dominik Szlasa

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.