sport
Autor artykułu: Ewelina Latosek | 13 stycznia 2019 8:00 |
2
Koszykówka
Koszykarki Panattoni Europe Lider Pruszków pokonały w sobotę rywalki z Łomianek, wygrywając w 15. kolejce 1 Ligi Kobiet. Na własnym boisku uzyskały 88 punktów, oddając 73.
Liderki kontynuują dobrą passę. Serii zwycięstw nie pozwoliły przerwać także w sobotę. Na parkiecie w Hali Znicz podejmowały przedostatnią drużynę w tabeli, drugi zespół SMS PZKosz Łomianki. W pierwszej kwarcie udowodniły hart ducha i sportową postawę wygrywając 23 do 16. Dalszej części spotkanie przypominało już deszczowiec…
W drugiej kwarcie swoje umiejętności pokazały rywalki, odrabiając straty. Ta część spotkania zakończyła się wynikiem 40 do 36 dla zespołu z Łomianek. Trzecia kwarta to przebudzenie Liderek, które walcząc punkt za punkt zdołały doprowadzić do niewielkiej przewagi – 56 do 55.
Ostatnia część meczu to już powiększanie dorobku punktowego pruszkowskiej drużyny. Choć mecz ten, jak na starcie z teoretycznie słabszym rywalem, na pewno kosztował Liderki więcej wysiłku niż można było się tego spodziewać.
To dwunaste zwycięstwo pruszkowskich koszykarek w tym sezonie. Na koncie mają one tylko dwie porażki.
Całe spotkanie można obejrzeć tu:
Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Nie w każdym meczu Sosenka będzie rzucać 41 oczek.
Jeśli chodzi o grę Liderek, to straszna nędza !!!