Wiktoria nadal tańczy w YCD i liczy na wasze głosy

Michałowice

Wiktoria Nakielska z Komorowa przeszła do kolejnego etapu programu „You Can Dance – nowa generacja 2”. Młoda tancerka znów potrzebuje waszego wsparcia.

Wiktoria choć jest jeszcze dzieckiem i ma 13, to doświadczenie taneczne ma ogromne. Pierwsze kroki taneczne postawiła w sali baletowej mając zaledwie 3 latka! Wiktoria to jednak człowiek wielu talentów! Próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej i akrobatyce. Jest też aktorką dubbingową i reklamową. Ostatecznie jednak to taniec skradł jej serce, a dokładniej jazz i modern.

Nie dziwi wiec, że Wiktoria postanowiła spróbować swoich sił w programie „You Can Dance – nowa genracja2”. W ostatnim odcinku wspólnie z Tomkiem wspólnie zaprezentowali cha-chę. Warto zaznaczyć, że wiktoria nie tylko pierwszy raz w życiu tańczyła cha-chę. Pierwszy raz tańczyła w butach na obcasie!

Teraz Wiktoria czeka na Waszą pomoc, by móc dalej tańczyć w programie. Co trzeba zrobić? Wystarczy SMS o treści 15 na numer 7346 głosować można do środy do godz. 23.59!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10533

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4146

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3093

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2948
Grill gazowy