Weź udział w biegu nocą!

Bieganie

Tylko do końca marca można dołączyć do akcji „Biegam Bo Lubię Nocą” i w dobrym towarzystwie ruszyć na rundkę po Grodzisku Mazowieckim.

Klub Sportowy Biegi Grodzisk Mazowiecki ma kolejną propozycję dla osób lubiących aktywnie spędzić wolny czas. Po tradycyjnym już walentynkowym Biegu Par, treningach z gwiazdą sportu, treningach nordic walking, triathlonu czy lekkiej atletyki, jest to także bieganie nocą. Grodzisk dołączył bowiem do grona miast uczestniczących w ogólnopolskiej akcji „Biagam Bo Lubię Nocą”.

– Biegam Bo Lubię Nocą jest odpowiedzią na rosnącą liczbę biegających osób, które szukając możliwości treningu, biegają po zapadnięciu zmroku. Pomysł zrodził się w ramach współpracy Fundacji Wychowanie Przez Sport oraz kultowej rozgłośni, Radiowej Trójki. Spotkania odbywają w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych” – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Biegacze spotykają się w sezonie jesienno-zimowym. Marzec jest ostatnim miesiącem, który pozwala biegać po zmroku o w miarę wczesnej porze. Mamy więc ostatnią szansę, aby dołączyć. Zbiórki odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20.00 przy wejściu do Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3a.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.