Weekend pełen łyżwiarskich wrażeń za nami

Łyżwiarstwo

Zawodnicy UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki fenomenalnie zaprezentowali się na zawodach w Tomaszowie Mazowieckim zajmując trzecie miejsce w grupowej klasyfikacji.

W weekend 19-20 lutego na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Finałowe Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. – Za nami weekend pełen niesamowitych łyżwiarskich wrażeń! Spędziliśmy go intensywnie zarówno pod względem sportowym jak i integracyjnym! W klasyfikacji generalnej OZD w sezonie 2021/2022 nasz klub został sklasyfikowany na III miejscu! – informuje klub.

Warto zaznaczyć, że dla zawodników grodziskiego klubu zawody z Tomaszowa będą mile wspominane ze względu na to, że wszyscy zawodnicy z UKS Sparta pobili swoje rekordy życiowe.

Nie zabrakło również dobrych wyników w indywidualnej klasyfikacji. Ze srebrnych medali mogą cieszyć się Kryspin Węcławek, Nikola Domagała oraz Mikołaj Milewski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.