Warsztaty tenisowe z Igą Świątek

W Piasecznie zorganizowano mistrzowskie warsztaty. Uzdolniona młoda polska tenisistka trenowała pod czujnym okiem Igi Świątek.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, od soboty 19 do 20 grudnia trwały warsztaty tenisowe. Sportowy trening odbył się na kortach klubu LAVO w Piasecznie. To były mistrzowskie warsztaty. Spotkanie poprowadził Nick Brown, były trener reprezentacji Wielkiej Brytanii w tenisie ziemnym kobiet. Opiekę merytoryczną sprawował trener Igi Świątek, Piotr Sierzputowski.

W treningu szkoliła się obiecująca młoda tenisistka Laura Stypuła, która jest mistrzynią Polski U-14. Nastolatka trenowała pod czujnym okiem Igi Świątek mistrzynią Rolanda Garrosa. Laura na co dzień trenuje na kortach w Milanówku. Trening z pewnością pomoże młodej tenisistce w rozwijaniu sportowej kariery.

W szkoleniu uczestniczył także trener nastoletniej zawodniczki Włodzimierz Filipiak. Szkoleniowiec z pewnością nabył nowych umiejętności i będzie wiedział jak dalej efektywnie pokierować karierą swojej podopiecznej.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Warsztaty tenisowe z Igą Świątek”

  1. Rado pisze:

    W Piasecznie? 🙁 Nie na Legii?

  2. Adasko pisze:

    Brawo Iga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Grill gazowy