Walka o wielki finał

Piłka Nożna

Ostatnia szansa na awans do wielkiego finału Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej. 20 maja na boisku przy ul. Szkolnej w Żółwinie nikt nie będzie odstawiał nogi. Wszyscy będą chcieli znaleźć się w niebie, ale jest tylko jedno miejsce.

W marcu wszyscy ruszyli w piłkarską podróż. Niepowodzenie w jednym z turniejów nie przekreślało szans na awans do wielkiego finału. Wiele ekip podążało szlakiem Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza z nadzieją, że uda się znaleźć wśród najlepszych. Siedmiu finalistów już znamy, 20 maja do tego grona dołączy mistrz Brwinowa.

Wszyscy wiedzą, że stawka turnieju, który zostanie rozegrany w Żółwinie jest ogromna. Zatem należy spodziewać się zaciętej walki i wielu piłkarskich wrażeń. – O poziom rozgrywek w Brwinowie jestem spokojny. Do piłkarskich zmagań w ostatnim przystanku przed wielkim finałem zgłosiły się zarówno zespoły z Brwinowa, jak i drużyny, które na przestrzeni całych mistrzostw nie zdołały wywalczyć awansu. Każdy zdaje sobie sprawę, że to ostatnia szansa na wywalczenie awansu, więc walka powinna być wyjątkowo zacięta – przedstawia Kamil Sułkowski, menadżer Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza.

W Żółwinie nie będzie taryfy ulgowej. Otwarte Mistrzostwa Brwinowa zostaną rozegrane 20 maja o 10.00. – Nie muszę podkreślać, że nikt już nie będzie odpuszczał – zaznacza menadżer OMZM.

Siedem ekip jest już myślami w wielkim finale, który zostanie rozegrany 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. – Jesteśmy zdecydowanie zadowoleni z dotychczasowego przebiegu mistrzostw. Największą motywacją do dalszej pracy jest bardzo pozytywny odzew ze strony uczestników. To jest dla nas najważniejsze, bo przecież impreza jest tworzona dla nich – podkreśla Sułkowski.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.