Walentynkowy Bieg Par już jutro

Bieganie

Brak pomysłu na Walentynki? Z oryginalną propozycją już po raz czwarty przychodzi grodziski Klub Sportowy Biegi. Chodzi oczywiście o Bieg Par.

Miłość i przywiązanie można okazywać w różny sposób. Miłośnicy sportu z Grodziska zachęcają, aby jednym z nich była wspólna aktywność fizyczna, w tym wypadku bieganie. Dobrą okazją będzie czwarty już Bieg Par. W tym roku impreza odbędzie się w Kozerkach. W programie m.in. Bieg Serc na dystansie 1 kilometra, Bieg Par (5 km), Bieg Singli (10 km) oraz Marsz Miłości, czyli 5-kilometrowa trasa nordic walking. – Zapraszamy serdecznie pary i osoby indywidualne, w tym dzieci i dorosłych – zachęcają organizatorzy.

Udział w biegach jest odpłatny. Koszt różni się w zależności od konkurencji, w której chcemy wziąć udział i wynosi od 20 do 40 zł. Swój udział można zgłaszać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego tu.

Bieg Par odbędzie się w sobotę, 11 lutego w Kozerkach (świetlica gminna). Pierwsi biegacze na trasę ruszą o godz. 11.00. Biuro zawodów czynne od godz. 9.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.