Walentynkowy Armageddon Challenge

Bieganie

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent walentynkowy? A co powiesz na udział w biegu z przeszkodami? Zwłaszcza, że jednocześnie możesz pomóc małej Helence!

Czy jest Armageddon Chalenge? To bieg z przeszkodami organizowany przez fundację o tej samej nazwie, którą prowadzi Dariusz Sierhej. Jednak jeśli myślicie, że przeszkoda to tylko płotek stosowany w standardowych biegach to jesteście w błędzie! Tu będziecie musieli czołgać się w błocie, wskoczyć o lodowatej wody czy podciągnąć się na linie. Wszystko w świetnej atmosferze. W biegu nie chodzi o najlepszy czas. Chodzi o pokonanie słabości i wspólne wsparcie. Jeśli jakaś przeszkoda będzie dla was nie do pokonania możecie być spokojni. Inni uczestnicy chętnie pomogą wam ja pokonać. Możecie ominąć przeszkodę, ale będzie za to „kara” w postaci tzw. padłeś-powstań (przysiad – pompka – przysiad – wyskok).

Walentynkowy Armageddon Challenge będzie rozgrywany w Pruszkowie. Start w godz. 16.00, 16.50 oraz 17.20 z terenu toru kolarskiego. Biegać będziemy w Parku Potulickich. Dystans to 14 km, czyli siedem pętli po 2 km. Sami zdecydujecie ile ich przebiegniecie. Zejść z trasy biegu możecie w każdej chwili.

Do końca stycznia pakiet startowy kosztuje 79 zł. Od lutego cena wzrasta do 89 zł.

Fundacja Armageddon Challenge prowadzi również akcje „Pomaganie przez bieganie, zamieniamy kilometry na złotówki”. Pomoc „wybiegana” w trakcie walentynkowego armagedonu trafi do małej Helenki, która walczy z autyzmem.

Więcej informacji o biegu oraz zapisy dostępne są tutaj.

Patronem medialnym biegu są gazeta i portal WPR24.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.