Walentynkowy Armageddon Challenge coraz bliżej

Bieganie

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent walentynkowy? A co powiesz na udział w biegu z przeszkodami? Zwłaszcza, że jednocześnie możesz pomóc małej Helence!

Czy jest Armageddon Chalenge? To bieg z przeszkodami organizowany przez fundację o tej samej nazwie, którą prowadzi Dariusz Sierhej. Jednak jeśli myślicie, że przeszkoda to tylko płotek stosowany w standardowych biegach to jesteście w błędzie! Tu będziecie musieli czołgać się w błocie, wskoczyć o lodowatej wody czy podciągnąć się na linie. Wszystko w świetnej atmosferze. W biegu nie chodzi o najlepszy czas. Chodzi o pokonanie słabości i wspólne wsparcie. Jeśli jakaś przeszkoda będzie dla was nie do pokonania możecie być spokojni. Inni uczestnicy chętnie pomogą wam ja pokonać. Możecie ominąć przeszkodę, ale będzie za to „kara” w postaci tzw. padłeś-powstań (przysiad – pompka – przysiad – wyskok).

Walentynkowy Armageddon Challenge będzie rozgrywany w Pruszkowie. Start w godz. 16.00, 16.50 oraz 17.20 z terenu toru kolarskiego. Biegać będziemy w Parku Potulickich. Dystans to 14 km, czyli siedem pętli po 2 km. Sami zdecydujecie ile ich przebiegniecie. Zejść z trasy biegu możecie w każdej chwili.

Pakiet startowy kosztuje 89 zł.

Fundacja Armageddon Challenge prowadzi również akcje „Pomaganie przez bieganie, zamieniamy kilometry na złotówki”. Pomoc „wybiegana” w trakcie walentynkowego armagedonu trafi do małej Helenki, która walczy z autyzmem.

Więcej informacji o biegu oraz zapisy dostępne są tutaj.

Patronem medialnym biegu są gazeta i portal WPR24.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Walentynkowy Armageddon Challenge coraz bliżej”

  1. Głos pisze:

    Skąd te syraszydła z Białej podlaskiej, czy głęboka Ukraina?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły