W tym roku pruszkowski Mikołaj będzie… wysportowany

Pruszków

Już 6 grudnia Mikołajki. Z tej okazji Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza do udziału w turnieju, który realizowany jest w ramach projektu “Liderzy Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa”.

Już niebawem Mikołajki – czas Jegomościa w czerwonym kubraku, z siwą brodą i… nadwagą? A może zmienić nieco postrzeganie tego dnia i spędzić go na sportowo?

6 grudnia odbędzie się turniej tenisa stołowego, siatkówki, sudoku i boule. Na uczestników będą czekać niespodzianki, a na zwycięzców – nagrody. To będą Mikołajki dla ciała i umysłu.

Aby wziąć udział w mikołajkowych zmaganiach sportowych, należy się wcześniej zgłosić zapisywis@miasto.pruszkow.pl (w zgłoszeniu trzeba napisać nazwę turnieju, imiona, nazwisko i wiek uczestnika, imię, nazwisko i numer kontaktowy do pełnoletniego opiekuna).

Regulamin turnieju wraz z oświadczeniem o wykorzystaniu wizerunku znajdziecie tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.