W sobotę ze Stalą

Piłka Nożna

Stal Rzeszów będzie kolejnym rywalem Znicza Pruszków w drugoligowych rozgrywkach. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 18.00.

W ostatnich trzech meczach Znicz zdążył przegrać z drużyną środka tabeli (Siarka Tarnobrzeg), wygrać z zespołem czołówki (Pogoń Siedlce) i zremisować z ekipą z dolnej części tabeli (Concordia Elbląg). Ciężko więc przewidzieć jaki wynik uzyskają podopieczni Roberta Kochańskiego w najbliższym spotkaniu u siebie ze Stalą Rzeszów. Zwłaszcza, że rywalom również daleko do równej formy.

Podobnie jak Znicz w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli cztery punkty. Zawodnicy z Rzeszowa potrafili pokonać będącą w czołówce Olimpię Elbląg, a wysoko przegrać (4:1) z niżej notowaną Stalą Mielec.

Kto będzie w lepszej formie i wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji przekonamy się już w sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.