W sobotę o kolejne punkty

Piłka Nożna

Olimpia Zambrów będzie kolejnym rywalem Znicza Pruszków. Kibice żółto-czerwonych liczą, że ich ulubieńcy powtórzą wynik z jesiennego spotkania obu zespołów.

Podopieczni Roberta Kochańskiego są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Znicz nieźle rozpoczął piłkarską wiosnę zdobywając siedem punktów (Olimpia tylko trzy „oczka”) i ma tylko trzy punkty straty do drugiej w tabeli Siarki Tarnobrzeg. Olimpia natomiast walczy o utrzymanie.

Warto zaznaczyć, że Znicz będzie miał psychologiczną przewagę nad rywalami, ponieważ wygrał pierwsze spotkanie tych zespołów w Zambrowie 3:1. Dwie bramki w tym meczu zdobył Adrian Paluchowski.

Fani liczą, że w sobotę Paluchowski znów błyśnie i zapewni pruszkowianom kolejne trzy punkty, których tak bardzo zespół potrzebuje w walce o I ligę.

Spotkanie Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów odbędzie się 29 marca o godz. 18.00 na Stadionie MZOS przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.