Urugwajczycy zrobili wrażenie

Piłka Nożna

Już w piątek (10 listopada) na stadionie PGE Narodowy Polska zagra z Urugwajem. Tymczasem Latynosi trenowali na stadionie Znicza w Pruszkowie.

Zespół Oscara Tabareza przyjechał do Polski bez Luisa Suareza, ale w kadrze znalazł się czołowy napastnik świata Edinson Cavani. We wtorkowy wieczór reprezentacja Urugwaju pojawiła się na stadionie Znicza, gdzie odbyła trening. Z bliska zajęcia obserowali zawodnicy akademii piłkarskiej pruszkowskiego klubu, dla których możliwość obserwowania z bliska gwiazd był wielkim przeżyciem.

Niezaprzeczalnie pierwszoplanową postacią zespołu z Ameryki Południowej jest Edinson Cavani. Napastnik Paris Saint Germain strzela bramki jak na zawołanie. To właśnie jego nazwisko najgłośniej skandowali obserwatorzy treningu, którzy mogli rownież podziwiać m.in. Diego Godina (Atletico Madryt), Matiasa Vecino (Inter Mediolan), Gastona Pereiro (PSV Eindhoven) czy Maximiliano Gomeza (Celta Vigo).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.