Urszula Łoś z tytułem wicemistrzyni Europy!

Region

Mieszkanka Pruszkowa Urszula Łoś wywalczyła srebrny medal w rozgrywanych w Monachium Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym w konkurencji keirin.

Urszula Łoś już w półfinale keirinu udowodniła, że jest w świetnej formie. Wylosowała prowadzenia na trzech pierwszych rundach. To oznacza, że w trakcie konkurencji najgroźniejsze rywalki miała za plecami. Łoś musiała odpierać ataki innych zawodniczek.

Niestety na dwa okrążenia przed końcem wyprzedziła ją reprezentantka gospodarzy Lea Friedrich. Polka utrzymała się na medalowej pozycji do końca konkurencji. Łoś trzymała się blisko Niemki, ale jednocześnie musiała odpierać ataki Francuzki Mathilde Gros. Ta jednak osłabła na ostatniej rundzie i Łoś niezagrożona finiszowała na drugiej pozycji.

To jedyny sukces pruszkowianki. Ula Łoś wraz z Marleną Karwacką i Nikolą Sibiak, sięgnęły po brąz w sprincie drużynowym.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.