Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020

Pruszków

Już 10 października Pruszków stanie się areną do tanecznych zmagań. Wszystko za sprawą Turnieju Tańca Sportowego Top Dance Open 2020, który na trwałe zadomowił się w kalendarzu imprez Pruszkowa.

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020 pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego – Krzysztofa Rymuzy i Prezydenta Pruszkowa – Pawła Makucha, jest turniejem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas turnieju odbędzie się rywalizacja w różnych kategoriach tanecznych dla rekreacji i oczywiście par sportowych.

Podczas gali wieczornej turnieju, która rozpocznie się o godzinie 19.00 będzie można podziwiać Mistrzów Europy w Show Dance Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke znanych również z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w pięknych pokazach tanecznych.

Turniej odbywa się zgodnie z wytycznymi przeprowadzenia wydarzeń sportowych pozytywnie zaopiniowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby impreza odbyła się przy pięknej aranżacji oraz niezapomnianej atmosferze, ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach.

Turniej jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Miasto Pruszków. – Jesteśmy pewni, iż turniej wyróżni się na tle innych eventów w okolicy – podkreślają organizatorzy,

Zakup biletów na wydarzenie będzie możliwy od 28 września online.

Data: 10 października
Start turnieju godz. 9.00
Start gali godz. 19.00

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020”

  1. asia pisze:

    nie zapomnijcie o maseczkach , dezynfekcji i dystansie żeby potem nie było lamentu…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły