Turniej szachowy w Pruszkowie

Pruszków

Już niebawem w Urzędzie Miasta Pruszkowa pojawią się… szachiści. To w związku z zaplanowanym turniejem szachowym.

Stowarzyszenie Powiatowe Wspólnie Powiat Rozwijamy wraz z organizatorem klubu szachowego „Caissa” zapraszają na Turniej klasyfikacyjny w szachy na V-IV kategorię. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w budynku Urzędu Miasta Pruszkowa w sali gry (21).

W programie przewidziano turniej dla zawodników bez limitu rankingowego (godz. 11.00-17.00, zapisy do godz. 10.45). Będzie on rozgrywany w systemie szwajcarskim 7-rundowym, według tempa 30 minut i dodatkowych 5 sekund za każdy wykonany ruch. Na turnieju będą obowiązywać przepisy FIDE, w szczególności 2 nieprawidłowe ruchy przegrywają partię.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 60 zawodników bez limitów wiekowych. Wydarzenie będzie miało charakter przygotowujący do zapisów do klubu szachowego „Caissa” Pruszków. Organizatorzy zapowiadają, że turniej będzie imprezą cykliczną.

Udział w turnieju jest odpłatny 40 zł (30 zł dla zawodników Klubu Szachowego „Caissa”), płatne w dniu zgłoszenia gotówką. Zgłoszenia można dokonać przez system chessarbiter.com lub na adres mailowy kierownika turnieju hans.hopfer@vp.pl, lub wysyłają SMS na nr tel. 690 890 577.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Turniej szachowy w Pruszkowie”

 1. Marian pisze:

  brawo!

 2. Czeri pisze:

  Yhym. Niech pomyślę.
  Genialnego taktyka kształtuje umysł lecz urodzonego przywódcę kształtuje logiczne podejście a wybitnego wręcz pozornie mistrzowskiego umysł i serce.
  Dobrze. Niech jeszcze raz pomyślę.
  Sercu waleczna odwaga lecz rozsądkiem się kieruje a umysłem choć na chwilę zastanowienia zaplanuję każdą taktykę.
  Poranek czy wieczór odpowiada serce i umysł po każda iskra płonie w Nas większa czy nawet ta mała budzi niczym groza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły