Trzecia porażka Znicza

Piłka Nożna

Znicz Pruszków doznał drugiej porażki na własnym stadionie. Tym razem z kompletem punktów z Bohaterów Warszawy wyjechała Stal Stalowa Wola.

Żółto-czerwoni zaczęli sezon od dwóch porażek – 1:2 z Gwardią Koszalin i 0:1 z MKS Kluczbork. Przebudzenie przyszło w 3. kolejce. Znicz na własnym boisku uporał się z Gryfem Wejherowo. Wywalczony w końcówce remis z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:1) pokazał, że piłkarze Znicza walczą do ostatnich minut.

W 5. kolejce do Pruszkowa przyjechała Stal Stalowa Wola, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Za to w drugiej części piłkarze wzięli się za strzelanie. Z tym, że większą skutecznością wykazali się goście. Ostateczny cios Zniczowi zadał Grzegorz Janiszewski, który w zeszłym sezonie grał przy Bohaterów Warszawy. Bramka Mateusza Stryjewskiego na otarcie łez.

Po 5. kolejkach Znicz zajmuje 15. miejsce w II lidze.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)

Stryjewski 90′ – Trubeha 62′, Gębalski 84′, Janiszewski 88′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.