Trzecia porażka Znicza

Znicz Pruszków doznał drugiej porażki na własnym stadionie. Tym razem z kompletem punktów z Bohaterów Warszawy wyjechała Stal Stalowa Wola.

Żółto-czerwoni zaczęli sezon od dwóch porażek – 1:2 z Gwardią Koszalin i 0:1 z MKS Kluczbork. Przebudzenie przyszło w 3. kolejce. Znicz na własnym boisku uporał się z Gryfem Wejherowo. Wywalczony w końcówce remis z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:1) pokazał, że piłkarze Znicza walczą do ostatnich minut.

W 5. kolejce do Pruszkowa przyjechała Stal Stalowa Wola, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Za to w drugiej części piłkarze wzięli się za strzelanie. Z tym, że większą skutecznością wykazali się goście. Ostateczny cios Zniczowi zadał Grzegorz Janiszewski, który w zeszłym sezonie grał przy Bohaterów Warszawy. Bramka Mateusza Stryjewskiego na otarcie łez.

Po 5. kolejkach Znicz zajmuje 15. miejsce w II lidze.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)